Åbningstider og kontakt

KUNDEMODTAGELSE

Mandag - fredag

7:30 - 18:00


VÆRKSTED

Mandag - fredag

7:00 - 18:00


LAGER

Mandag - fredag

7:00 - 18:00


SALG

Mandag - fredag

8:00 - 17:30


Nødservice: Uden for åbningstid – Mercedes-Benz:

Personbiler/Varebiler: +45 4174 5502

Lastbiler: +45 4174 5502

Reservedele: +45 7020 4710

 

Nødservice: Uden for åbningstid – Renault:

Renault Assistance: +45 8088 9353

I udlandet: +46 8-4111132




BILMÆRKER

 
Salgsafdeling
Værksted

KONTAKTPERSONER

Administration

Tommy Hansen
Regionschef, eftermarked
+45 7311 7030
+45 4174 5519
t.hansen@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD

5865 - Administration, Personbil

Kenneth Bo Villumsen
Regions-salgschef, Renault/Dacia
+45 7311 7311
+45 2024 9707
k.villumsen@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD

7282 - Administration, Varebil

Stefan Molzen
Filialchef
+45 7311 7610
+45 2070 6018
s.molzen@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD

Salg, Varebil

Peter Christensen
Salgskonsulent, Renault varebiler
+45 7311 7616
+45 2085 4329
peter.christensen@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD

Værksted, Varebil

Dennis Eriksen
Værkfører, varebiler
+45 7311 7642
+45 4174 5515
d.eriksen@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD

Værksted, Lastbil

Christian Frederiksen
Værkfører lastbiler
+45 7311 7643
+45 2498 1090
c.frederiksen@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD

1575 - Værksted, Lastbil

Lars Carlsen
Administrativ værkfører
+45 7311 7631
+45 2674 5694
lars.carlsen@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD

1799 - Værksted, Lastbil

Henrik Frandsen
Værkfører, HAMMAR kraner, trailere
+45 7311 7641
+45 2024 9706
h.frandsen@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD

Lager

7330 - Lager, Lastbil

Michael Meinche Jensen
Reservedelsekspedient
+45 7311 7671
+45 2112 4311
m.meinche@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD

7029 - Lager, Lastbil

Doris Jørgensen
Reservedelsekspedient
+45 7311 7673
+45 4174 5511
d.joergensen@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD