Åbningstider og kontakt

KUNDEMODTAGELSE

Mandag - fredag

7:30 - 17:30


VÆRKSTED

Mandag - torsdag

Fredag

7:30 - 16:00

7:30 - 15:00


LAGER

Mandag - torsdag

Fredag

7:30 - 16:00

7:30 - 15:00


SALG

Mandag - fredag

8:00 - 17:30

Søndag

11:00 - 16:00


Nødservice: Uden for åbningstid – Mercedes-Benz:

Personbiler/Varebiler: +45 2167 6488

Lastbiler: +45 2167 6488

Reservedele: +45 7020 4710

 

Nødservice: Uden for åbningstid – Renault:

Renault Assistance +45 8088 9353

I udlandet +46 8-4111132




BILMÆRKER

 
Salgsafdeling
Værksted
Vi er certificeret Van procenter
Van ProCenter

KONTAKTPERSONER

Administration

Tommy Hansen
Regionschef, eftermarked
+45 7311 7030
+45 4174 5519
t.hansen@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD

5865 - Administration, Personbil

Kenneth Bo Villumsen
Regions-salgschef, Renault/Dacia
+45 7311 7311
+45 2024 9707
k.villumsen@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD

Salg, Personbil

Jens Christian Houmølle
Salgskonsulent, Mercedes-Benz
+45 7311 7313
+45 4141 6060
j.houmoelle@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD

7035 - Salg, Personbil

Peter Kristensen
Salgskonsulent, Renault/Dacia
+45 7311 7312
+45 4174 5537
p.kristensen@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD

Salg, Varebil

Henrik Carlson
Salgskonsulent, Mercedes-Benz varebiler
+45 7311 7315
+45 2974 7117
h.carlson@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD

Værksted, Personbil

5788 - Værksted, Personbil

Kristian Koldsø Nielsen
Værkfører
+45 7311 7331
k.koldsoe@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD

Værksted, Varebil

5788 - Værksted, Varebil

Kristian Koldsø Nielsen
Værkfører
+45 7311 7331
k.koldsoe@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD

Lager

6971 - Lager, Personbil

Claus Reitoft
Reservedelsekspedient
+45 7311 7371
+45 4174 5504
c.reitoft@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD

7463 - Lager, Personbil

Yalcin Ari
Reservedelsekspedient
+45 7311 7373
y.ari@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD