Åbningstider og kontakt

KUNDEMODTAGELSE

Mandag - fredag

7:30 - 17:30


VÆRKSTED

Mandag - torsdag

Fredag

7:30 - 16:00

7:30 - 15:00


LAGER

Mandag - torsdag

Fredag

7:30 - 16:00

7:30 - 15:00


SALG

Mandag - fredag

8:00 - 17:30

Søndag

11:00 - 16:00


Nødservice: Uden for åbningstid – Mercedes-Benz:

Nødservice: Personbiler: Tlf: 2085 4505

Nødservice: Varebiler/Lastbiler: Tlf: 2085 4505

Nødservice: Reservedele: Tlf: 7020 4710




BILMÆRKER

 
Salgsafdeling
Værksted
Vi er certificeret Van procenter
Van ProCenter

KONTAKTPERSONER

Administration

Allan Munk
Salgschef Mercedes-Benz personbiler
+45 7211 6212
+45 2085 4345
a.munk@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD

Salg, Personbil

Lars Herlev
Salgskonsulent, Mercedes-Benz
+45 7211 6217
+45 2550 2261
l.herlev@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD

7110 - Salg, Personbil

Frederik Westphal Reinholdt
Salgstrainee, Mercedes-Benz personbiler
+45 7211 6213
+45 2974 7107
f.reinholdt@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD

Salg, Varebil

Chris Green
Salgskonsulent, Mercedes-Benz varebiler
+45 7211 6216
+45 2085 4314
c.green@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD

Salg, Lastbil
Værksted, Personbil

Flemming Hedegaard Lind
Værkstedschef
+45 7211 6233
+45 2085 4509
f.lind@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD

1833 - Værksted, Personbil

Anders Burgemann
Administrativ værkfører
+45 7211 6231
+45 2024 9728
a.burgemann@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD

Værksted, Lastbil/Varebil
Lager

489 - Lager, Personbil

Marianne Kirkgaard Kristensen
Reservedelsekspedient
+45 7211 6272
m.k.kristensen@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD

216 - Lager, Personbil

Kim Linnemann Hansen
Reservedelsekspedient
+45 7211 6275
k.hansen@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD

158 - Lager, Personbil

Stefan Johansen
Reservedelsekspedient
+45 7211 6175
+45 2550 2253
s.johansen@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD

Pladeværksted, Personbil

Kaj Nellemann
Værkfører, pladeværksted
+45 7211 6248
+45 4071 7315
k.nellemann@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD