Åbningstider og kontakt

KUNDEMODTAGELSE

Mandag - fredag

7:30 - 17:30


VÆRKSTED

Mandag - torsdag

Fredag

7:30 - 16:00

7:30 - 15:00


LAGER

Mandag - torsdag

Fredag

7:30 - 16:00

7:30 - 15:00


SALG

Mandag - fredag

8:00 - 17:30

Lørdag

10:00 - 15:00


Nødservice: Uden for åbningstid – Mercedes-Benz:

Nødservice: Personbiler/Varebiler: Tlf:

Nødservice: Lastbiler: Tlf: 2046 3855

Nødservice: Reservedele: Tlf: 7020 4710

 

Nødservice: Uden for åbningstid – Renault:

Renault Assistance Tlf: 8088 9353

I udlandet Tlf: +46 8-4111132




BILMÆRKER

 
Salgsafdeling
Værksted
Vi er certificeret Van procenter
Van ProCenter

KONTAKTPERSONER

Administration

Tommy Hansen
Regionschef, eftermarked
+45 7311 7030
+45 4174 5519
t.hansen@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD

5865 - Administration, Personbil

Kenneth Bo Villumsen
Regions-salgschef, Renault/Dacia
+45 7311 7311
+45 2024 9707
k.villumsen@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD

Salg, Personbil

Søren Voxen
Salgskonsulent, Mercedes-Benz
+45 7311 7111
+45 4014 4882
s.voxen@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD

2150 - Salg, Personbil

Claus Poulsen
Salgskonsulent, Renault
+45 7311 7112
+45 2085 8446
c.poulsen@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD

Salg, Varebil

Michael Emil Bøgeskov
Salgskonsulent, Mercedes-Benz varebiler
+45 7311 7117
+45 2465 3484
m.boegeskov@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD

3683 - Salg, Varebil

Claus Funder
Salgskonsulent, Renault varebiler
+45 7311 7116
+45 2371 7882
c.funder@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD

Værksted, Personbil

Thomas Ørsted
Værkfører personbiler
+45 7311 7133
+45 4174 5573
t.oersted@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD

1521 - Værksted, Personbil

Christian Søgaard
Værkfører
+45 7311 7131
+45 2023 6646
christian.soegaard@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD

Værksted, Varebil

Thomas Ørsted
Værkfører personbiler
+45 7311 7133
+45 4174 5573
t.oersted@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD

1521 - Værksted, Varebil

Christian Søgaard
Værkfører
+45 7311 7131
+45 2023 6646
christian.soegaard@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD

Lager

1526 - Lager, Personbil

Lars Nielsen
Reservedelsekspedient
+45 7311 7172
+45 5114 9638
lars.nielsen@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD

2568 - Lager, Personbil

Lars Kyed Andersen
Reservedelsekspedient
+45 7311 7171
+45 2154 3150
l.andersen@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD