Topbillede til Ejner Hessel A/S, Holbæk

Ejner Hessel Holbæk

Åbningstider og kontakt

KUNDEMODTAGELSE

Mandag - fredag

7:30 - 17:30


SERVICE

Mandag - torsdag

Fredag

7:30 - 16:00

7:30 - 15:00


RESERVEDELE

Mandag - torsdag

Fredag

7:30 - 16:00

7:30 - 15:00


SALG

Mandag - fredag

8:00 - 17:30

Lørdag

10:00 - 15:00

Få et overblik over åbningstiderne, som varierer i forhold til vores normale åbningstider HER.


Kontakt
Adresse: Tuse Byvej 1, 4300 Holbæk
Hessels servicecenter: +45 7211 5005
Telefonnr. til afdelingen: +45 7311 7400
Reservedele: +45 7311 7499
Kontaktpersoner

Nødservice: Uden for åbningstid – Mercedes-Benz:

Nødservice hovednummer: Tlf: +45 3378 5555

Nødservice: Lastbiler: Tlf: +45 4031 7491

Nødservice: Reservedele: Tlf: +45 7020 4710




Afdelinger

Værksted, personbil:

+45 7311 7409

Book tid: +45 7211 5005

Værksted, varebil:

+45 7311 7406

Værksted, lastbil:

+45 7311 7405

Pladeværksted, personbil:

+45 7311 7408

Reservedele og tilbehør:

+45 7311 7199


BILMÆRKER

 
Salgsafdeling
Værksted
Vi er certificeret Van procenter
Van ProCenter

KONTAKTPERSONER

Administration

Tommy Hansen
Regionschef, eftermarked
+45 7311 7030
+45 4174 5519
t.hansen@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD

Salg, Personbil

Nikolai Gettermann
Salgstrainee, Mercedes-Benz personbiler
+45 7311 7412
+45 6119 5366
n.gettermann@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD

1541 - Salg, Personbil

Hans Ditlevsen
Salgskonsulent, Mercedes-Benz
+45 7311 7411
+45 2014 0940
hans.ditlevsen@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD

Salg, Varebil

Tom Nielsen
Salgskonsulent, Mercedes-Benz varebiler
+45 7311 7422
+45 2014 1960
tom.nielsen@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD

Salg, Lastbil

Claus Vinter
Salgskonsulent, Mercedes-Benz lastbiler
+45 7311 7423
+45 4174 5508
c.vinter@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD

Værksted, Personbil

Martin Jørgensen
Værkfører
+45 7311 7432
m.jorgensen@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD

Værksted, Lastbil

5921 - Værksted, Lastbil

Mikkel Algreen Jarmer
Administrativ værkfører
+45 7311 7431
+45 2011 0666
m.jarmer@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD

8310 - Værksted, Lastbil

Nicklas Mechta Brodersen
Eftermarkeds-trainee
+45 7311 7433
+45 2135 6987
n.brodersen@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD

Reservedele og tilbehør

Bjarne Jensen
Reservedelsekspedient
+45 7311 7471
bjarne.jensen@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD

1614 - Lager, Personbil

Knud Christiansen
Reservedelsekspedient
+45 7311 7472
knud.christiansen@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD

8020 - Lager, Personbil

Anette Jensen
Reservedelsekspedient
+45 7311 7473
anette.jensen@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD

2552 - Lager, Lastbil

Jacob Eriksen
Lagerchef
+45 7311 7470
jacob.eriksen@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD

Pladeværksted, Personbil

Daniel Schneekloth Nielsen
Pladeværkfører
+45 7311 7448
d.nielsen@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD