Topbillede til Ejner Hessel A/S, Aarhus Renault / Dacia

Ejner Hessel Tilst

Åbningstider og kontakt

KUNDEMODTAGELSE

Mandag - fredag

7:30 - 17:30


VÆRKSTED

Mandag - torsdag

Fredag

7:30 - 16:00

7:30 - 15:00


LAGER

Mandag - torsdag

Fredag

7:30 - 16:30

7:30 - 15:30


SALG

Mandag - fredag

8:00 - 17:30

Lørdag

11:00 - 16:00

Søndag

11:00 - 16:00


Kontakt
Adresse: Agerøvej 53, 8381 Tilst
Hessels servicecenter: +45 7211 5005
Telefonnr. til afdelingen: +45 7211 5000
Reservedele: +45 7211 5099
Kontaktpersoner

Nødservice: Uden for åbningstid – Renault:

Renault Assistance Tlf: +45 8088 9353

I udlandet Tlf: +46 8-4111132




BILMÆRKER

Vi er certificeret Van procenter
Van ProCenter

KONTAKTPERSONER

Administration

7485 - Administration, Personbil

Per Egebjerg
Salgschef, Renault personbiler
+45 7211 5024
+45 2027 1077
pe@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD

Salg, Personbil

Søren Poulsen
Teamleder, Renault/Dacia
+45 7211 5016
+45 4174 5561
sp@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD

7535 - Salg, Personbil

Casper Svejstrup
Salgskonsulent, Renault/Dacia
+45 7211 5412
+45 2154 5315
c.svejstrup@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD

5906 - Salg, Personbil

Martin Korsgaard Mikkelsen
Salgskonsulent, Renault/Dacia
+45 7211 5012
+45 3068 2966
m.mikkelsen@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD

7582 - Salg, Personbil

Emil Holm Christensen
Salgstrainee, Renault/Dacia personbiler
+45 7211 5423
+45 2399 8080
e.christensen@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD

7737 - Salg, Personbil

Nichlas Gulbech Sørensen
Biladministrator
+45 7211 5422
+45 2399 8085
n.gulbech@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD

2114 - Salg, Personbil

Anders Bodilsen
Salgskoordinator
+45 7211 5017
+45 4174 5510
a.bodilsen@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD

Salg, Varebil

Klaus Damgaard Mogensen
Salgschef, Renault/Dacia varebiler
+45 7211 5022
+45 2085 7234
klaus.mogensen@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD

7062 - Salg, Varebil

Michael Fønss Larsen
Salgskonsulent, Renault varebiler
+45 7211 5025
+45 2371 8132
m.foenss@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD

1918 - Salg, Varebil

Tina Voldsgård
Salgsassistent, Renault varebiler
+45 7211 5084
+45 2932 6951
t.voldsgaard@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD

Værksted, Personbil

Michael Lyngvad
Værkfører, Renault personbiler
+45 7211 5032
+45 4174 5558
m.lyngvad@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD

2388 - Værksted, Personbil

Anders Nedergaard
Værkfører, Renault personbiler
+45 7211 5036
+45 2124 0610
a.nedergaard@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD

7831 - Værksted, Personbil

Charlotte Mejlstrup Jensen
Kundemodtager
+45 7211 5045
+45 2155 9161
c.mejlstrup@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD

Lager

Michael Friis Mortensen
Reservedelsekspedient, Renault kundesalg
+45 7211 5472
+45 2443 4536
m.friis@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD

7713 - Lager, Personbil

Henning Vestergaard Nielsen
Reservedelsekspedient
+45 7211 5473
+45 9116 5673
h.vestergaard@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD

7450 - Lager, Personbil

Casper Theis Jensen
Reservedelselev, Renault personbiler
+45 7211 5076
+45 2154 8527
c.theis@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD

7762 - Lager, Varebil

Emil Buchhave Sørensen
Reservedelselev
+45 7211 5474
+45 2962 9839
e.sorensen@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD