Ejner Hessel Holbæk

Åbningstider og kontakt

KUNDEMODTAGELSE

Mandag - fredag

7:30 - 17:30


VÆRKSTED

Mandag - torsdag

Fredag

7:30 - 16:00

7:30 - 15:00


LAGER

Mandag - torsdag

Fredag

7:30 - 16:00

7:30 - 15:00


SALG

Mandag - fredag

8:00 - 17:30

Lørdag

10:00 - 15:00


Kontakt
Adresse: Tuse Byvej 1, 4300 Holbæk
Hessels servicecenter: +45 7211 5005
Telefonnr. til afdelingen: +45 7311 7400
Reservedele: +45 7311 7499
Kontaktpersoner

Nødservice: Uden for åbningstid – Mercedes-Benz:

Nødservice hovednummer: Tlf: 3378 5555

Nødservice: Lastbiler: Tlf: 4031 7491

Nødservice: Reservedele: Tlf: 7020 4710




BILMÆRKER

 
Salgsafdeling
Værksted
Vi er certificeret Van procenter
Van ProCenter

KONTAKTPERSONER

Administration

Tommy Hansen
Regionschef, eftermarked
+45 7311 7030
+45 4174 5519
t.hansen@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD

Salg, Personbil

Johan Köhler
Salgstrainee, Mercedes-Benz personbiler
+45 7311 7412
+45 2115 8665
j.kohler@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD

1541 - Salg, Personbil

Hans Ditlevsen
Salgskonsulent, Mercedes-Benz
+45 7311 7411
+45 2014 0940
hans.ditlevsen@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD

Salg, Varebil

Tom Nielsen
Salgskonsulent, Mercedes-Benz varebiler
+45 7311 7422
+45 2014 1960
tom.nielsen@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD

Salg, Lastbil

Claus Vinter
Salgskonsulent, Mercedes-Benz lastbiler
+45 7311 7423
+45 4174 5508
c.vinter@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD

Værksted, Personbil

1581 - Værksted, Personbil

Rene Vedsted Petersen
Administrativ værkfører
+45 7311 7431
+45 2011 0666
rene.vedsted@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD

Værksted, Varebil

Jens Piil Grøndahl
Værkfører varebiler
+45 7311 7436
+45 2168 2878
j.groendahl@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD

Værksted, Lastbil
Lager

1615 - Lager, Personbil

Bjarne Jensen
Reservedelsekspedient
+45 7311 7471
bjarne.jensen@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD

7340 - Lager, Personbil

Phillip Breining
Reservedelsekspedient
+45 7311 7474
p.breining@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD

1614 - Lager, Personbil

Knud Christiansen
Reservedelsekspedient
+45 7311 7472
knud.christiansen@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD

Pladeværksted, Personbil

Daniel Schneekloth Nielsen
Pladeværkfører
+45 7311 7448
+45 2940 1537
d.nielsen@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD