Ejner Hessel Næstved

Åbningstider og kontakt

KUNDEMODTAGELSE

Mandag - fredag

7:30 - 17:30


VÆRKSTED

Mandag - torsdag

Fredag

7:30 - 16:00

7:30 - 15:00


LAGER

Mandag - torsdag

Fredag

7:30 - 16:00

7:30 - 15:00


SALG

Mandag - fredag

8:00 - 17:30

Lørdag

10:00 - 15:00


Kontakt
Adresse: Transportbuen 1, 4700 Næstved
Telefon: +45 7311 7100
Reservedele: +45 7311 7199
Kontaktpersoner

Nødservice: Uden for åbningstid – Mercedes-Benz:

Personbiler/Varebiler: +45 2253 5646

Reservedele: +45 7020 4710

 

Nødservice: Uden for åbningstid – Renault:

Renault Assistance Tlf: 8088 9353

I udlandet Tlf: +46 8-4111132




BILMÆRKER

 
Salgsafdeling
Værksted
Vi er certificeret Van procenter
Van ProCenter

KONTAKTPERSONER

Administration

Tommy Hansen
Regionschef, eftermarked
+45 7311 7030
+45 4174 5519
t.hansen@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD

Salg, Personbil

Søren Voxen
Salgskonsulent, Mercedes-Benz
+45 7311 7111
+45 4014 4882
s.voxen@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD

7505 - Salg, Personbil

Rasmus Kim Guntofte Svendsen
Salgstrainee, personbiler
+45 7311 7113
+45 2334 9905
r.k.svendsen@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD

2150 - Salg, Personbil

Claus Poulsen
Salgskonsulent, Renault
+45 7311 7112
+45 2085 8446
c.poulsen@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD

Salg, Varebil

Michael Emil Bøgeskov
Salgskonsulent, Mercedes-Benz varebiler
+45 7311 7117
+45 2465 3484
m.boegeskov@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD

3683 - Salg, Varebil

Claus Funder
Salgskonsulent, Renault varebiler
+45 7311 7116
+45 2371 7882
c.funder@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD

Værksted, Personbil

7611 - Værksted, Personbil

Ronni Ebsen
Værkfører
+45 7311 7133
+45 4174 5573
r.ebsen@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD

Værksted, Varebil
Lager

1526 - Lager, Personbil

Lars Nielsen
Reservedelsekspedient
+45 7311 7172
+45 5114 9638
lars.nielsen@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD

7614 - Lager, Personbil

Rolf Næhr
Reservedelsekspedient
+45 7311 7171
+45 3059 3225
r.naehr@hessel.dk
DOWNLOAD V-CARD